Як зробити гараж теплим?

0
45
гараж

Для багатьох людей гараж це не просто місце зберігання автомобіля або не потрібних речей. Гараж – це місце для відпочинку, можливо натхнення, для зустрічей з друзями. Що потрібно зробити, щоб в гаражі були створені всі умови для автомобіля і для автомобіліста?

Перше і неодмінна умова зберігання автомобіля це відсутність вологи.

Для початку необхідно визначитися, з якого матеріалу буде побудований сам гараж. Як правило, для побудови гаража використовують недорогий матеріал – газобетон, шлакобетон, або просто металевий каркасніков. Визначившись з матеріалом можна приступати до створення фундаменту. Для гаражів зазвичай використовують фундамент стрічкового типу. При використанні в будівництві шлакобетону, газобетону і пінобетону висота фундаменту повинна досягати 80 см. При будівництві гаража з бруса, готових сендвічпанелей або шпал фундамент роблять висотою до 60 см. Фундамент зводять на висоту не менше 10 – 15 см від вимощення (рівня землі), призначеної для відведення вологи від основи фундаменту.

Для зведення підлог найкращим матеріалом є дерево, а самим не бажаним, з точки зору збереження автомобіля є бетонні підлоги. При їх наявності автомобіль починає “гнити” набагато швидше. Тому вибір повинен бути очевидний, дошки товщиною не менше 50 мм. Лаги бажано вибрати з модрини обробленої відпрацюванням машинного масла.

Гаражні ворота краще утеплити, щоб в самому гаражі підтримувалася постійна температура, як можна довше. Усередині ворота по периметру прошиваються рейками, і порожнину прокладається листами пінопласту до 5 см, потім закривається листами ДСП. Такі ворота і дерев’яна підлога будуть підтримувати постійну вологість і температуру, що благотворно позначиться, а збереження автомобіля.

Leave a reply