Як почистити телевізор або монітор?

0
67
як почистити телевізор

Меблі та електронне обладнання в нашому будинку схильні до відкладенню пилу і бруду. Кожен день все більше і більше. Як почистити монітор комп’ютера або телевізора? Перш за все, прибирання (чищення) потрібно робити регулярно. Плюс, потрібно дотримуватися кількох простих правил.

Телевізори та комп’ютерні монітори – це чутливі пристрої, які вимагають особливого догляду, щоб випадково не пошкодити їх. Як правило, у нас працюють ЖК і плазмові моделі, головним ворогом яких є пил. Вона притягується магнітним полем, створюваним екраном. З таким забрудненням можна і потрібно боротися!

Чистий телевізор крок за кроком.

Перш за все, ми повинні відключити обладнання від електрики і дочекатися, поки екран охолоне. Варто придбати серветку з мікрофібри, яку можна купити в магазинах електроніки або оптики. Для такої тканини зазвичай рекомендуються спеціальні засоби для чищення, які можна купити у вигляді спрею або рідини. Вибір широкий, а ціна варіюється в залежності від бренду і якості. Просто розпорошите його на тканину і нанесіть на телевізор. Важливо не завдавати засіб для чищення прямо на екран. Потім акуратно, без тиску протріть матрицю.

Можна купити сухі або вологі серветки для чищення. Вони мають антистатичні властивості і не залишають розлучень.

Домашній спосіб почистити телевізор.

Очищення телевізора буде не менш ефективним, якщо Ви використовуєте засоби, доступні в кожному будинку. Дистильована вода, без мінеральних солей і інших речовин, які забруднюють її, в поєднанні з оцтом (1: 1), видалить бруд не гірше дорогого засоби. Змочіть тканину і акуратно протріть екран, щоб не пошкодити матрицю. Протріть поверхню сухою тканиною. Не використовуйте паперові рушники – вони залишають мікроподряпини.

Для чищення монітора або телевізора часто використовують засоби для миття вікон. Це можливо, але важливо ознайомитися з їхнім складом. Вони не повинні містити алкоголю, ацетону та аміаку, які можуть пошкодити екран. Для використання таких коштів, можна застосовувати м’яку тканину. Змочіть її невеликою кількістю рідини, ретельно протріть всю поверхню, а потім протріть сухою тканиною. Всі процедури, нагадаю, виконуються при відключеному від електрики техніці.

Що ще не слід використовувати для чищення телевізора (монітора)?

Пам’ятайте, що будь-які препарати з сильним ефектом і їдкими властивостями можуть пошкодити екран. Тому остерігайтеся жирних речовин, спирту, ацетону, аміаку або розчинника (гас). Зверніть увагу на етикетку перед покупкою або використанням. Ви дізнаєтеся з опису, чи підходить це для чищення для обладнання, яке передбачається чистити.

Leave a reply