Як очистити м’які меблі

0
73
котяра на дивані

Немає приводу викидати диван через забруднення. М’які меблі, яка зроблена з тканини, легко піддається будь-якого роду забруднень. Особливо, якщо в сім’ї є маленькі діти і їм потрібно обов’язково залізти на новий диван і на ньому пострибати. І не тільки пострибати, а ще й поїсти, пограти пластиліном, помалювати і так далі в тому ж дусі.

А потім це позначається величезними жирними плямами на дивані, які очистити не можна навіть якщо прикладати великих зусиль. Професійні чищення диванів займаються цією справою і тільки у них чудово виходить справитися з цим згубним час заняттям.

Як професіонали це роблять?

В принципі відповідь проста – миючим пилососом. Але не звичайним, а професійним, який швидко і надійно поверне дивану новизну. Коштують такі процедури, до слова, не так вже й дорого. Принаймні дешевше покупки подібного обладнання.

Працьовиті домогосподарки часто економлять кошти на такі процедури. Вони зі знанням справи з легкістю можуть почистити диван без всякого звернення до фахівців.

Для чищення дивана можна застосувати звичайний миючий пилосос і будь-який засіб для чищення м’яких меблів. Витративши деякий час на чистку дивана, господині відбілять м’які меблі до невпізнання.

Якщо на дивані з’явилося масну пляму з чийсь необережності, можна легко очистити його за допомогою засобу для м’яких меблів. Трохи кошти можна наносити прямо на пляму. Необхідно почекати деякий час поки піна не вбереться в тканину.

Через певний час акуратно протерти залишилася піну з плями. Якщо пляма ще є, то повторити після висихання процедуру ще раз.

Потрібно стежити за тим, щоб при очищенні Забороняється терти тканину. У такому випадку потрібно акуратно, не натискаючи на поверхню, прибрати піну з м’яких меблів.

З подушками від дивана все йде набагато простіше. Потрібно просто зняти чохли з подушок і випрати їх вручну. Після сушіння назад надіти на подушки і помістити їх на диван.

Для чищення сидіння дивана можна використовувати засіб для м’яких меблів. Таким засобом можна навіть сказати економним засобом є піна.

Зовсім трохи її потрібно нанести на що виникло пляма і почекати приблизно близько 5 хвилин. Потім протерти пляма мокрою ганчіркою. Необхідно ретельно просушити місце колишнього плями.

Leave a reply