Спілкування вагітної з малюком.

0
54
Спілкування вагітної з малюком

З вагітністю може бути пов’язано багато складнощів. Залишається ще стільки незавершених справ, через зміни гормонального фону постійно змінюється настрій, а також може позначатися втома. Жінку можуть лякати думки про майбутню зустріч з дитиною. Багато мам сумніваються, що відразу відчують з ним сильну зв’язок. Але не потрібно чекати пологів – жінка може спілкуватися зі своїм животом вже зараз.

Кілька ідей для налагодження зв’язку ще до народження.

Є кілька тямущих ідей, які підкажуть вагітної, з чого слід почати будувати відносини з малюком.

Говорити з животом.

Після народження дитина буде впізнавати жінку за різними ознаками, в тому числі і по голосу. Не має значення, до кого вона звертається – до малюка або комусь іншому, він звикне до того, як зазвичай звучить її голос. Звук голосу буде діяти на новонародженого заспокійливо. Розмови з животом – перший ефективний спосіб встановлення контакту з дитиною.

Ведення записів.

Варто записувати все, що відбувається під час вагітності. У дитячий альбом можна додати розділ про час, який малюк провів всередині жінки. Підскакує чи живіт від певної музики? Штовхається дитина так сильно, що потім виникають синці? Ці записи можна буде потім перечитувати через деякий час, і поділитися ними з дитиною.

Пестити живіт.

Якщо малюк починає штовхати або штовхатися, можна погладити живіт в цьому місці. Вражаюче, що кожен з цих поштовхів відображає якийсь рух малюка.

Розслабитися і трохи подумати.

Обов’язково кожен день трохи розслаблятися і думати тільки про дитину. Досить п’ятнадцяти хвилин перед сном, але обов’язково виділити трохи часу на те, щоб насолодитися своїм становищем. У житті і так вистачає турбот, а у вагітних – їх в кілька разів більше, тому їм так важливо багато відпочивати. Варто пригальмувати і психологічно звикнути до думки про майбутню дитину. Це можна зробити, розслабляючись у ванній або займаючись йогою для вагітних.

Зробити малюкові подарунок своїми руками.

В’язана ковдра, іграшка ручної роботи або картина на стіну в дитячій – можна зробити все, що душа забажає. Адже коли дитина народиться, часу для цього може і не бути. Створюючи подарунок для ще не народженого малюка, жінка може з ним спілкуватися і будувати плани на майбутнє. І не важливо, що вона пропускає стежки, ставить плями або робить нерівні шви. Важливо робити не ідеально, а від щирого серця.

Leave a reply