9 нетипових застосувань аспірину в домашніх умовах

0
79
аспірин

Аспірин – це унікальний препарат, який допоможе не тільки в боротьбі з застудою – незвичайне застосування аспірину може Вас здивувати!

Він бореться з застудою, полегшує біль – в осінньо-зимовий сезон ми не можемо уявити своє життя без цих ліків. Проте, він використовується в домашніх умовах круглий рік: Ви можете використовувати шипучі таблетки, наприклад, для чищення поверхонь, очищення стоків, полегшення болю після укусів і навіть … заманювання риби! Зустрітися з найбільш незвичайним застосуванням аспірину.

Для чищення важкодоступних місць

Миття деяких предметів може викликати багато труднощів. Вузька горловина вази, внутрішня частина кавомашини, сильно забруднене термостойкое блюдо – це всього лише кілька прикладів. Для цього є швидкий спосіб: наповнити блюдо / предмет водою і додати шипучий аспірин. Кількість таблеток потрібно оцінювати самостійно, в залежності від розміру поверхні і кількості бруду. Для чищення вази середніх розмірів, наприклад, зазвичай досить 2 таблетки, а для чищення сильно забрудненого форми для випічки краще використовувати 6. Все що потрібно – залишити шипучу суміш приблизно на годину, а після – ретельно промити.

Для чищення унітазу

Немає кращого засобу для унітазу, ніж шипучий аспірин! Покладіть кілька таблеток в унітаз. Зачекайте 30-45 хвилин. Потім вимийте унітаз щіткою, змийте воду і готово.

Для очищення стоків

Забитий дренаж, злив раковини? Покладіть всередину кілька шипучих таблеток. Залийте склянку оцту (будьте обережні, щоб не обпектися – суміш може бути дуже їдкою!). Через кілька хвилин промийте окропом. Виконуйте дії з обережністю!

Щоб боротися з лупою

Ваша проблема – лупа? Роздробити дві таблетки аспірину для отримання крихітного порошку. Потім змішайте з невеликою кількістю шампуню і вимийте волосся. Ретельно прополощіть і вимийте голову – тепер без використання аспірину.

Боротися зі шкідниками

Ваші рослини були атаковані шкідниками? Аспірин лікує не тільки людей, а й квіти. Замість того, щоб використовувати хімічні засоби, приготуйте своє власне. Додайте половину таблетки в літр води.

Після укусів

Сліди укусів комарів, мух, мурах та інших комах можуть сильно свербіти. Як зняти біль і печіння? У склянці води розчиніть 3 шипучі таблетки, змочіть ватяний тампон або ватяний диск і нанесіть суміш на укуси. УВАГА! Цей метод не повинен використовуватися людьми, які підозрюють, що у них алергія на будь-який з компонентів аспірину.

Для залучення риби

Це цікавий трюк для завзятих рибалок. Риби дуже цікавляться бульбашками, і їх можна “добути” з таблетки. Найкраще прикріпити її до поплавця, і риба буде плисти на цей гейзер.

Продовжити термін служби зрізаних квітів.

Якщо у вазі стоять красиві квіти, можна насолоджуватися ними набагато довше. Просто киньте подрібнену пігулку аспірину в воду.

Для видалення плям поту

Плями від поту зіпсували Вашу улюблену блузку? Вам не потрібно використовувати засіб для виведення плям! Приготуйте набагато більш ефективну суміш. В 1/2 склянки теплої води розчиніть 2 таблетки аспірину. Ретельно перемішайте і нанесіть розчин на пляму. Через кілька годин прополощіть і виперіть як звичайно. УВАГА! Спочатку проведіть тестування на невеликому клаптику тканини, щоб перевірити його на знебарвлення.

Leave a reply