8 нетипових видів використання молока в домашніх умовах

0
88
8 Нетипичных видов использования молока в домашних условиях

У молока є багато застосувань – від вживання в їжу, до використання в медицині. Стародавні цивілізації використовували його в будівництві і косметиці. Що заважає нам взяти у них кілька корисних порад?

Молоко як засіб для чищення?

Пора цінувати молоко не тільки через його смаку і поживної цінності. Ця біла рідина може бути корисна для багатьох інших цілей, наприклад, для очищення. Перевірте 8 ідей для незвичайного застосування молока!

Ванна в молоці

Молоко може зробити благотворний вплив на вашу шкіру. Звичайно, ми не рекомендуємо вам купатися в ньому! Досить додати склянку або два в приготовану ванну. Також варто додати кілька столових ложок меду в цю суміш. Ваше тіло стане зволоженим і м’яким на дотик! Найкращі результати дає регулярне використання.

Ванна в молоці

Для чищення кухні

Кухонна облицювання виглядає не свіжо, а просто протирати вологою губкою або ганчіркою вже не досить? Бруд буде легко видалена водою і молоком. Завдяки цьому покриття не втратить свій колір або текстуру, а все домішки зникнуть. Видаляється і жир з кухонних поверхонь. При цьому він не так сильно липне знову і на освіту неприємного шару бруду піде більше часу.

Молочна маска

Цей білий напій може допомогти боротися з прищами, вуграми та іншими недоліками. Промокніть ватний диск молоком і після миття особи втирайте його в шкіру (як крем). Через 30-45 хвилин все вимити. Процедуру слід регулярно повторювати для поліпшення стану шкіри.

молочна маска

Від укусів комах

Навіть якщо у вас немає алергії, укуси комара або оси можуть бути дуже болючими. Щоб полегшити печіння і інші неприємні симптоми, застосуєте лікування молоком – нанесіть його на опухле місце.

Для полірування срібла

На срібних прикрасах або столових приладах з часом з’являється непривабливе зміна кольору. Від нього нелегко позбутися, але ще раз молоко може прийти нам на допомогу! Срібні вироби замочуються в молоці протягом 30-45 хвилин (бажано в скисле). Потім промийте прикраси в теплій воді і витріть насухо.

Для чищення замшевого взуття

Поверхні замші важко чистити. Ви позбудетеся від бруду завдяки молоку! Злегка нагрівайте його, щоб воно стало теплим, а потім промокніть взуття губкою або тканиною. Цей метод також ідеально підходить для лакованого взуття.

Для чищення лінолеуму

З тих же міркувань, що і прибирання кухні, можна використовувати молоко для прибирання підлоги у всій квартирі. Тканина, злегка змочена молоком, буде набагато краще мити, ніж вода.

Освіжити шкіряні куртки і рукавички

Шкіряний одяг та аксесуари вимагають особливого догляду. Час від часу оновлюйте їх освіжаючим молочком. Занурте зубну щітку або тканину в розчин з молока і соди (чайна ложка харчової соди на 250 мл рідини). Акуратно потріть поверхню шкіри сумішшю, а потім витріть насухо.

Leave a reply